Jedną z usług realizowanych przez nasz skup złomu jest profesjonalne ważenie usługowe i tym podobne. Dysponując nowoczesnymi i bardzo czułymi wagami, jesteśmy w stanie wskazać masę nawet bardzo dużych obiektów – włączając w to samochody.

Nasze elektroniczne wagi umożliwiają m.in.:

  • ważenie samochodów ciężarowych, osobowych oraz typu TIR. Ich maksymalna masa może wynosić nawet do 60 ton, a najazd aż 14 metrów;
  • ważenie towarów dla klientów detalicznych – bez względu na to, czy chcą Państwo zważyć mały ładunek, czy bardzo duży, nasze wagi elektroniczne akceptujące masę odpowiednio do 60 kg, 150 kg i aż 3 ton dadzą dokładną informację o faktycznej masie;
  • ważenie usługowe – w tym przypadku nasza waga zapewnia wydruk elektroniczny potwierdzający określoną przez nas masę.

Do korzystania z usługi profesjonalnego ważenia zachęcamy zarówno Klientów detalicznych, jak i hurtowych, zapewniając przyjazne warunki współpracy i sprawne podanie masy wskazanych przedmiotów.

Nasz specjalistyczny sprzęt oraz zespół doświadczonych pracowników sprawiają, że ważenie samochodów ciężarowych, jak i inne, pokrewne usługi realizowane są szybko i z dużą precyzją. Wystarczy odwiedzić nasza siedzibę mieszczącą się przy ul. Strażackiej na warszawskim Rembertowie. Pracujemy w dogodnych dla Państwa godzinach.

Zachęcamy do kontaktowania się w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz do wybierania naszych usług. Ponad 20 lat doświadczenia w branży to najlepsza gwarancja wysokich standardów obsługi i konkurencyjnych stawek.

Opłata za jednorazowe ważenie wynosi 30,00 zł netto, przy większej ilości ważeń cena ustalamy indywidualnie.